HAKKIMIZDA

" BAYDIAMOND " Bayırcılar Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti nin Tescilli Markasıdır.

Bayırcılar Kuyumculuk, 1980 senesinde Ünal Ünsal Bayırcılar tarafından İzmir Kemeraltında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. 1997 yılında Limited Şirket olan firmamız, kurucumuzun, sektöründe ileri görüşlü olması çevresinde sevilmesi ve öğretici olması özellikleri ile tanınmış ve faaliyet alanlarını genişletmiştir. Halen şirketimizin başında oğlu Bülent Bayırcılar bulunmakta ve almış olduğu ticari ahlakla, teknolojinin ve piyasa şartlarının değişmesini de göz önünde bulundurarak konusunda uzmanlaşmış ve Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Doğal Yapı Taşları ve Süs Taşları Ana bilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamış ayrıca Adalet Bakanlığı İzmir Bilirkişilik Bölge Kuruluna kayıtlı Adli Bilirkişilik te yapmaktadır. Kariyerine, bilimsel birikimi ile hizmet etmeye ve yeni sertifikalı kursiyerler yetiştirerek devam etmektedir.

Baydiamond 2011 yılında Borsa İstanbul bünyesideki Elmas ve Kıymetli Taşlar Borsasına üye olmuş ve 2015 yılında gerekli koşulları sağlayarak T.C. Maliye ve Hazine Bakanlığı Damga Matbaası Genel Müdürlüğünden Kıymetli Taş Ekspertizi Yetki Belgesi almıştır. 

Baydiamond olarak Eğitim, Laboratuar ve Danışmanlık hizmetleri vermekte olan firmamız Bayırcılar Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak ta Renkli Mücevher Taşları ve Elmas & Pırlanta toptan ticaretini profesyonel anlayışla sürdürmektedir.

Misyonumuz, sektöründe eğitici olmak, iş ahlakı ile müşterileri memnuniyetini ilke edinerek en iyi hizmeti vermektir.